Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Stare Pole – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec, ul. Polna

Elbląg(Stare Pole + 18 km)

3 000 000 zł9 040 m² 331,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:7 304 m²

Elbląg, budynki biurowe, 9040 m2, sprzedam 3 000 000 zł, netto. Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych z parkingiem naziemnym w dobrej lokalizacji. Działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dolna

Elbląg(Stare Pole + 18 km)

1 580 000 zł1 856 m² 851,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 027 m²

nieruchomość usługowo-magazynowa - Elbląg Na sprzedaż nieruchomość usługowo - magazynowa o łącznej powierzchni użytkowej 1856 m2, zlokalizowana w Elblągu przy ul. Dolnej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Jeziorno

Jeziorno(Stare Pole + 14 km)

690 000 zł900 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:58 560 m²

Tak, zgadzam się! Dworek z 1800 roku to prawdziwa perełka nie tylko ze względu na swoją wartość historyczną, ale również ze względu na wyjątkowy klimat, jaki oferuje. To nie tylko budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Akacjowa

Czernin(Stare Pole + 19 km)

2 499 000 zł970 m² 2 576,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 416 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż zakład produkcyjny przystosowany pod produkcję żywności z dodatkowym budynkiem handlowo-usługowym, który teraz pełni funkcję mieszkalną. Zakład posiada certyfikat.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Społeczna

Kamionka,Elbląg(Stare Pole + 18 km)

2 990 000 zł697,80 m² 4 284,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o charakterze mieszkaniowo-usługowym - ul. Społeczna/aleja Niepodległości Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość komercyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Końskie

Końskie(Stare Pole + 15 km)

2 338 zł259,88 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Stąporków. Przedmiotem oferty są wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Malborska

Zatorze,Elbląg(Stare Pole + 18 km)

990 000 zł576 m² 1 718,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Nieruchomość Komercyjna z Potencjałem Inwestycyjnym w Elblągu. Funkcjonujący zakład obróbki skrawaniem. Na sprzedaż dostępna jest nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zakątna

Opoczno(Stare Pole + 12 km)

6 000 000 zł5 020 m² 1 195,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Biuro Nieruchomości Wave Sp. z o.o. prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym z częścią administracyjną, zlokalizowaną w Opocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Nowina(Stare Pole + 21 km)

17 600 zł800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Wynajmij nowoczesną halę produkcyjno-magazynową. Oferujemy powierzchnie produkcyjne dostosowane do potrzeb różnych branż od lekkiej produkcji po wymagające procesy przemysłowe. Naszą halę wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Nowina(Stare Pole + 21 km)

13 200 zł600 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Hala produkcyjna z suwnicami. Idealna przestrzeń dla przemysłu ciężkiego! W Centrum Produkcyjno-Logistycznym Dobra Novina I oferujemy hale produkcyjne wyposażone w nowoczesne suwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marynarki Wojennej

Stare Pole,pomorskie

990 000 zł3 150 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Sprzedaż działki zabudowanej budynkiem biurowo-produkcyjnym Z częścią mieszkalną. Nieruchomość położona we wsi Stare Pole, w województwie pomorskim, powiecie malborskim , przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stare Pole

Stare Pole,pomorskie

185 000 zł105 m² 1 761,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży budynek o pow. 105 m2, którego głównymi atutami są: bardzo dobra cena, lokalizacja, brak ograniczeń, jeśli chodzi o przeznaczenie. W łatwy sposób można dostosować.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij